İş

Hazır Ofislerin 5 Avantajı – Tüm sorularınızın cevapları


servisli ofis, tıpkı Sanal Ofis Hazır ofislerin olanakları sağlayıcıdan sağlayıcıya değişse de, çoğu temelde benzer özelliklere sahiptir. Hazır ofislerin en büyük avantajı; Klasik bir ofise göre çok daha az maliyetli ve kullanışlıdır.

Bu Hazır Ofis Nedir?

Hazır ofis, daha önce de belirttiğimiz gibi, sağlayıcılar tarafından tasarlanan ve kullanıcılara sunulan bir ofis hizmetidir. Hazır ofisler genellikle minimal fakat konforlu ve kullanışlı tasarımlara sahiptir. Bazı hazır ofislerde kapasite 20 kişiye kadar çıkabilirken, standart tasarımlarda bu sayı genellikle 6 ile 8 arasındadır.

Biraz servisli ofis Tasarımlarında yöneticiler için ayrı bir alan ayrılırken, bazılarında tüm çalışanların ortak bir çalışma alanı bulunmaktadır. Örneğin; 1. tasarımda ofiste 8 kişi kapasiteli büyük bir masa bulunurken, 2. tasarımda ek bir yönetici masası bulunabilir.

Bunlar temel tasarımlar olmakla birlikte, kullanıcı talepleri doğrultusunda özelleştirilebilen hazır ofis çözümleri de bulunmaktadır.

Hazır Ofis

Kimler Hazır Ofis Çözümlerini Tercih Eder?

Bahsi geçen servisli ofis Sanal ofisler söz konusu olduğunda kullanıcı kitlesinin genellikle dijital sektörde çalışan kişiler veya girişimciler olduğu düşünülse de bu büyük bir yanılsamadır. Farklı ülkelerde veya farklı şehirlerde kendi temsilciliğini oluşturmak için hazır ofis hizmetlerinden yararlanan kurumsal ve global markaların sayısı azımsanamayacak kadar fazladır.

Tüm bunlara ek olarak; Hazır ofis kullanımı açısından herhangi bir meslek grubu bulunmamaktadır. Ancak ağırlıklı olarak avukatlar, girişimciler, yazılım ajansları, dijital ajanslar, reklam ajansları ve iş alanı daha dijital olan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Hazır Ofislerin 5 Avantajı!

1 – Düşük Başlangıç ​​Maliyeti

İşletmeleri için ofis alanı yaratmayı düşünen bir kişinin dikkate alması gereken birçok ayrı masrafı vardır. Ofis kirası, emlakçı ücreti, depozito, ofis mobilyaları, fatura giderleri, personel giderleri ve benzeri birçok kalemin dikkate alınması gerekir. Böyle bir senaryoda ofis için binlerce lira harcamak gerekiyor.

Ancak, hazır ofisler söz konusu olduğunda, bu masrafların hiçbirini düşünmenize gerek yoktur. Hazır ofis hizmetini kullandığınızda, yalnızca sağlayıcınız tarafından belirlenen aylık kiralama ücretini ödemeniz yeterlidir. Ofis malzemelerinden faturalara kadar hiçbir masrafı düşünmenize gerek yok.

2 – Prestijli Konum

Hazır ofis sağlayıcılarının çoğunluğu büyük şehirlerin en merkezi noktalarında yer almaktadır. Sağlayıcıdan sağlayıcıya değişmekle birlikte hazır ofis hizmetlerinden yararlandığınızda işletmenizi prestijli bir binada ve prestijli bir lokasyonda konumlandırabilirsiniz.

3 – Sekreter ve Bina Personeli

Standart bir ofise sahip olduğunuzda, aylık maaştan sigortaya kadar her türlü giderinizi karşılamanız gereken sekreter ve resepsiyon personeli gibi birçok çalışan, servisli ofis Hizmetlerini kullandığınızda, size hiçbir ek ücret ödemeden sağlayıcınız tarafından karşılanır.

4 – Sabit Giderler

servisli ofis Hizmetlerinden yararlanırken herhangi bir ekstra masraf düşünmenize gerek kalmaz. Bu hizmeti kullandığınızda, bir ay içinde ofis için ödemekle yükümlü olduğunuz tutarın tamamı açıktır. Bu tutara yalnızca sağlayıcınız tarafından belirlenen kullanım ücreti dahildir. Yani hazır ofis hizmetlerinden yararlanırken hiçbir sürprizle karşılaşmayacaksınız!

5 – Konfor, Güvenlik ve İdeal Ofis Ortamı

Hazır ofisler, kullanıcıların konforu düşünülerek tasarlanmıştır. İdeal ofis ortamını oluşturmak için ofislerde birinci sınıf kaliteli ofis mobilyaları ve ofis malzemeleri kullanılmaktadır. Ofis ortamında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm mobilya ve ekipmanlar sizin için önceden hazırlandı!

Görülebileceği gibi servisli ofis avantajları çoktur. İşletmeniz için çok daha düşük maliyetle benzersiz bir ofis ortamına sahip olmak istiyorsanız hazır ofis çözümleriyle tanışabilirsiniz.

pomeranya boo fiyatlarıDaha fazlası burada

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu